Najbliższe wydarzenie:


Bez względu na to czy chciałbyś wzbogacić się o nowe doświadczenia, zdobyć środki finansowe na nowy projekt, poczuć się pełnoprawnym Europejczykiem, czy po prostu sprawdzić jak smakują kasztany na placu Pigalle, na naszej stronie znajdziesz informacje, które pomogą znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania.

Erasmus + rekrutacja uzupełniająca

Zapraszamy pracowników UKW do udziału w rekrutacji uzupełniającej na wyjazdy dydaktyczne, dydaktyczno-szkoleniowe lub szkoleniowe w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/19.

Program NAWA dla doktorantów

W nowym programie im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej NAWA zaprasza doktorantów reprezentujących wszystkie dziedziny nauki do składania wniosków na wyjazdy zagraniczne.

Powitaliśmy studentów zagranicznych

W październiku powitaliśmy studentów zagranicznych, którzy rozpoczęli naukę na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. W ramach programu Erasmus+ gościmy w tym semestrze 64 studentów m. in. z Hiszpanii, Włoch, Bułgarii i Turcji. W ramach mobilności z krajami partnerskimi na UKW przyjechali studenci z Białorusi i Kazachstanu. Na naszej uczelni z roku na rok przybywa również studentów zagranicznych na pełnym cyklu studiów.