Najbliższe wydarzenie:


Wolontariat studencki

Biuro » Aktualności

Decyzją Światowej Federacji Zapaśniczej po raz pierwszy w historii sportu zapaśniczego, w Bydgoszczy w dniach 19-27 listopada 2017 r. odbędą się Mistrzostwa Świata U23. W związku z tym wydarzeniem Polski Związek Zapaśniczy zaprasza studentów UKW do wzięcia udziału w tym wydarzeniu w charakterze wolontariuszy.

W trwającej 8 dni imprezie przewiduje się udział około 1050 zawodników z całego świata, a także sędziów, trenerów i ekip medyczno-fizjoterapeutycznych. Gościć będą również władze Światowej Federacji Zapaśniczej oraz federacji międzynarodowych.

Udział w wolontariacie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z organizacją dużych zawodów sportowych. Podczas mistrzostw wolontariusze będą mieli zapewnione wyżywienie, sprzęt i akredytacje, a po zakończeniu certyfikat uczestnictwa. Z racji międzynarodowego charakteru imprezy PZZ zaprasza do współpracy studentów znających w stopniu komunikatywnym języki obce. Mile widziane osoby znające język angielski, ale również np. hiszpański, włoski, japoński, arabski i wszelkie inne języki, będzie to bowiem impreza, która przyciąga sportowców z całego świata.

Z ramienia PZZ osobą odpowiedzialną za wolontariat będzie Kazimierz Polec. Mailowe zgłoszenia zawierające następujące dane:
  • imię i nazwisko
  • numer telefonu
  • kierunek studiów
  • znajomość języka obcego (proszę wskazać jaki to język)
  • prosimy przesyłać do Biura Współpracy Międzynarodowej na adres bwm@ukw.edu.pl.