Najbliższe wydarzenie:


Praktyka w Berline w QCONS GmbH

Biuro » Praktyki i staże

Qcons to młoda, berlińska firma oferująca usługi z zakresu doradztwa i zarządzania. Założyciele Qcons posiadają łącznie 36 lat doświadczenia zawodowego m.in. w METRO, Otto Group, Henkel w sektorze finansowym i sektorze nieruchomości a także we własnej firmie. Uczestnicz przy tworzeniu wspólnego przedsiębiorstwa, w którym prawie wszystko jest możliwe!

Qcons oferuje praktykę w następującym zakresie:

  Asystent do spraw zarządzania, wyszukiwanie informacji i marketing
 • wyszukiwanie informacji dla różnych nowych projektów,
 • sporządzanie sprawozdań, kalkulacja opłacalności,
 • realizacja działań marketingowych (on- i offline np. SEO),
 • pomoc w administracji biurowej (np. w księgowości)
  Przedsiębiorczość i handel online
 • opracowanie planu marketingowego dla sklepu inernetowego (Bioprodukty),
 • realizacja działań marketingowych (on- i offline),
 • ewaluacja innych koncepcji sklepu
  IT: Kolaboracja, Workstation-admin, strony internetowe
 • administracja aplikacji pracy grupowej (Groupware),
 • obsługa stacji roboczych, sieci,
 • dyski sieciowe, ftp-serwer
 • tworzenie i ulepszanie stron internetowych, tworzenie kopii zapasowych danych

Warunkiem otrzymania stypendium jest przejście pomyślnej rekrutacji u koordynatora wydziałowego lub instytutowego do spraw LLP Erasmus.

Jesteś zainteresowany praktyką w Qcons? Chciałbyś odbyć praktykę w Berlinie? Jeśli tak, napisz do działu HR i wyślij swoje dokumenty w języku niemieckim lub angielskim (CV, list motywacyjny, świadectwa). Napisz, że bierzesz udział w rekrutacji i podaj termin jej wyniku.

Niezbędne dokumenty dla koordynatora instytutowego: Zgoda na odbycie praktyki w formie „Letter of Acceptance“. Dokument musi być wypełniony i podpisany przez firmę.

Kontakt: qcons GmbH Schiffbauerdamm 15 10117 Berlin tel. +49 (0)30 . 43 20 06 16 e-mail: fazliyska@qcons.comPraktyki i staże:
Praktyki w Kadyks ♦ Oferty praktyk  ♦ Teaching English in Spain ♦ Praga, Ostrawa, Monachium ♦ Parlament Europejski- staże dla tłumaczy ♦ Praktyki w Polish Psychologists’ Association ♦ oferta praktyk dla studentów informatyki ♦ Placement UK  ♦ Europejski Rzecznik Praw Obywatelskich ♦ Komisja Europejska - Praktyki administracyjne  ♦  Europejskie Centrum Języków Nowożytnych  ♦ Praktyki w Federalnym Związku Nauczycieli Języka Polskiego w Berlinie ♦ Praktyka w Berline w QCONS GmbH ♦ Praktyki w DBS Law Limited w Walii ♦ Kara-Bobowski, not for profit social cooperative, Włochy ♦ Global Recruiters of Czech Republic ♦ Global Translators Barcelona, Hiszpania ♦ LEADERBROCKSPORTS Walencja ♦ Sani Resort the Mediterranean Destination ♦ Badania delfinów butlonosych nad Adriatykiem ♦ Płatne praktyki dla studentów w ALDA ♦ Praktyka w Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta ♦ Praktyki studenckie w prywatnej stacji radiowej - Malaga, Hiszpania ♦ ESPA UK ♦ Oferta stażu w ramach programu Erasmus. BERLINK ♦ Oferta praktyk na uniwersytecie w Kadyksie ♦ Internship in Estonia ♦ Oferty praktyk dla studentów ♦ Program praktyk studenckich na Malcie ♦ Oferta praktyki w Londynie ♦ praktyki w Hiszpanii ♦ Internship offer FRANCE ♦ Nowe oferty praktyk ♦ Praktyki w Hiszpanii - business, education, hospitality ♦ Nowe oferty praktyki w Hiszpanii ♦ oferty praktyk ♦ Praktyki na Cyprze ♦ Praktyki w Hiszpanii oferta październik ♦ Praktyki na Malcie ♦ Praktyki na Uniwersytecie we Włoszech ♦ Praktyki na Universytecie w Minho (Portugalia) ♦ Praktyki w greckim hotelu ♦ Platforma internetowa pozwalająca na wyszukiwanie ofert praktyk ♦ praktyka w Salonikach ♦ Chorwacja - Nautika Centar Nava ♦ Tallin University of Technology  ♦