Najbliższe wydarzenie:


2015 - Granada

Varia » Integracyjne Dni Studentów Europy

Studenci Koła Naukowego Turystyki i Rekreacji "Europejski Wędrowiec" Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy pod kierunkiem dr Marii Dombrowicz wzięli udział w VIII edycji "Integracyjnych Dni Studentów Europy, Jedność Europy w Różnorodności Jej Kultur ", która w tym roku odbyła się w dniach 21-25 września 2015 r. w Granadzie (Hiszpania).

Udział przedstawicieli Województwa Kujawsko-Pomorskiego w tegorocznej edycji projektu miał na celu promocję dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego regionu kujawsko-pomorskiego również podczas spotkań z władzami regionu Andaluzji oraz władzami oraz studentami Uniwersytetu w Granadzie. Studenci oraz opiekunowie otrzymali Dyplomy Ambasadorów miasta Granada oraz zobowiązali się do podjęcia działań zmierzających do nawiązania współpracy partnerskiej pomiędzy miastem Granada a jednym z miast regionu kujawsko-pomorskiego.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

visitkujawsko-pomorskie.pl
coi.kujawsko-pomorskie.pl


Integracyjne Dni Studentów Europy:
2008 - Bydgoszcz ♦ 2009 - Litwa ♦ 2010 - Słowacja ♦ 2011 - Włochy ♦ 2012 - Irlandia ♦ 2013 - Mannheim ♦ 2014 - Warna ♦ 2015 - Granada ♦ 2016 - Patras ♦