Najbliższe wydarzenie:


Festiwal Nauki 2011

Varia » Festiwal Nauki/Dni Nauki_Archiwum

Kolejny Bydgoski Festiwal Nauki zatrząsł całą Bydgoszczą! Od 25 do 28 maja mieszkańcy miasta i regionu mogli skorzystać z oferowanych przez Organizatorów ponad 500 imprez.

W imieniu Organizatorów chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że tą edycję Festiwalu można nazwać sukcesem. Sponsorom dziękujemy za wsparcie, partnerom za bogatą ofertę imprez. Patronom honorowym i patronom medialnym za pomoc przy promocji tego wyjątkowego wydarzenia. Nie zapominamy również o prowadzących zajęcia, którzy włożyli wiele pracy i poświęcili czas na przygotowanie i przeprowadzenie zajęć.

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy złapali bakcyla nauki, czyli Wam, drodzy Uczestnicy, za udział w warsztatach, liczną obecność na wykładach, pokazach, wystawach, wycieczkach. Dzięki Wam wiemy, że taka impreza jak Bydgoski Festiwal Nauki jest w naszym mieście potrzebna, że tego rodzaju wydarzeń oczekujecie. Nieobecni - żałujcie!

Następna okazja do złapania BAKCYLA NAUKI w przyszłym roku! ZAPRASZAMY!

Galeria zdjęć z Festiwalu 2011: <www.festiwal.ukw.edu.pl//index.php?id=20

Festiwal Nauki/Dni Nauki_Archiwum:
Dni Nauki 2008 ♦ Dni Nauki 2009 ♦ Bydgoski Festiwal Nauki 2010 ♦ Dni Nauki 2005 ♦ Dni Nauki 2006 ♦ Dni Nauki 2007 ♦ Festiwal Nauki 2011 ♦ Bydgoski Festiwal Nauki 2012 ♦ Bydgoski Festiwal Nauki 2013 ♦