Najbliższe wydarzenie:


Kontakt

ERASMUS+

Kontakt


Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+

dr Katarzyna Chmielewska
ul. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz
e-mail: kasiach@ukw.edu.pl
dyżur w Biurze Współpracy Międzynarodowej: wtorki 10.30-12.00




mgr Joanna Kalka - studenci wyjeżdżający w ramach programu Erasmus+ - erasmus@ukw.edu.pl
mgr Aleksandra Koperska-Kowalczyk - studenci i pracownicy przyjeżdżający na UKW w ramach programu Erasmus+, wyjazdy pracowników UKW w ramach programu Erasmus+, ESN - akoperska@ukw.edu.pl
mgr Aniela Bekier-Jasińska - umowy międzyinstytucjonalne - aniela@ukw.edu.pl

Biuro Współpracy Międzynarodowej
ul. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz

Biuro czynne od pon-pt w godzinach: 7.15-15.15
tel.: 523419108
e-mail:  erasmus@ukw.edu.pl

Koordynatorzy Instytutowi

Wydział Administracji i Nauk Społecznych:

  1. KATEDRA INFORMACJI NAUKOWEJ I BIBLIOLOGII dr hab. Zdzisław Gębołyś, zdzislaw.gebolys@ukw.edu.pl;
  2. INSTYTUT FILOZOFII - dr Bożena Listkowska, bozena.listkowska@ukw.edu.pl
  3. INSTYTUT PRAWA, ADMINISTRACJI I ZARZĄDZANIA - dr Adam Jakuszewicz, jakuszewicz@ukw.edu.pl
  4. KATEDRA SOCJOLOGII - dr Joanna Janiszewska, joannaja@ukw.edu.pl (urlop naukowy)

Wydział Humanistyczny:
  1. INSTYTUT FILOLOGII POLSKIEJ I KULTUROZNAWSTWA - dr hab Daria Mazur, kadarka@interia.pl
  2. KATEDRA DZIENNIKARSTWA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ - dr hab. Anna Bączkowska, prof. UKW ab@ukw.edu.pl,
  3. KATEDRA GERMANISTYKI - mgr Karol Gliszczyński karol.gliszczynski@op.pl.
  4. INSTYTUT HISTORII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH - dr Katarzyna Grysińska-Jarmuła, k.grysinska@op.pl, Prof. Waldemar Hanasz, waldemar.hanasz.ukw@gmail.com
  5. INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH - dr Łukasz Jureńczyk, lukaszjurenczyk@o2.pl
  6. INSTYTUT NEOFILOLOGII I LINGWISTYKI STOSOWANEJ - język angielski - mgr Edyta Wood, edytawood@ukw.edu.pl; język rosyjski - mgr Andrzej Silwanowicz, silwanowicz@wp.pl, j. niemiecki - mgr Hanna Gruszczyńska, email: h.gruszczynska@chello.pl, język arabski - mgr Magdalena Al-Sayadi, magdagryz@wp.pl 

Wydział Pedagogiki i Psychologii

  1. INSTYTUT PEDAGOGIKI - mgr Katarzynę Grzesiak, grzesiak@ukw.edu.pl
  2. INSTYTUT PSYCHOLOGII - dr hab. Monika Wiłkość-Dębczyńska, monikawilkosc@gmail.com

INSTYTUT EDUKACJI MUZYCZNEJ - prof. dr hab. Bernard Mendlik, bmendlik@ukw.edu.pl

Wydział Nauk Przyrodniczych

  1. INSTYTUT BIOLOGII EKSPERYMENTALNEJ, INSTYTUT BIOLOGII ŚRODOWISKA, KATEDRA BIOLOGII EWOLUCYJNEJ - 1. dr hab. Igor Chybicki, prof. UKW igorchy@ukw.edu.pl; 2. dr hab. Małgorzata Ożgo, prof. nadzw., malgorzata.ozgo@ukw.edu.pl

Wydział Kultury Fizycznej, Zdrowia i Turystyki

  1. INSTYTUT GEOGRAFII - mgr Alicja Tychoniec, alalatka@ukw.edu.pl
  2. KATEDRA KULTURY FIZYCZNEJ - mgr Jan Mieszkowski, mieszkowskijan@ukw.edu.pl

Wydział Matematyki, Fizyki i Techniki

  1. INSTYTUT FIZYKI - dr Agnieszka Banaszak-Piechowska, agnb@ukw.edu.pl
  2. INSTYTUT MATEMATYKI - dr Piotr Sworowski, piotrus@ukw.edu.pl
  3. INSTYTUT MECHANIKI ŚRODOWISKA I INFORMATYKI STOSOWANEJ - dr Krzysztof Tyburek, krzysiekkt@ukw.edu.pl
  4. INSTYTUT TECHNIKI - dr inż. Mariusz Winiecki, winiecki@ukw.edu.pl