Studencie programu Erasmus+! Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym Erasmus+ w Twoich oczach.

Jeśli byłeś albo jesteś na Erasmusie i udało Ci się zatrzymać w kadrze wyjątkowy moment, ten konkurs jest dla Ciebie. Podziel się z nami udaną fotografią, a my docenimy Twój talent.

Przeslij maksymalnie 3 fotografie z krótkimi opisami do 31 maja na adres: incoming-erasmus@ukw.edu.pl i  wygraj voucher do restauracji i kosz ze słodyczami (1 miejsce) lub kosz ze słodyczami (2 i 3 miejsce). Każdy uczestnik otrzyma kubek Erasmusa+. Wyniki podane zostaną do publicznej wiadomości do 7 czerwca.

Konkurs skierowany jest  do wszystkich studentów programu Erasmus+, zarówno wyjeżdżających jak i przyjeżdżających.

Im lepsza jakość zdjęć, tym większa szansa na wygraną!

Powodzenia!