Kontynuujemy współpracę w ramach międzynarodowego projektu Erasmus+ Partnertswo Wspołpracy:  „Zwiększanie odporności na zagrożenia cyfrowe i psychologiczne w czasach kryzysu poprzez tworzenie sieci rówieśniczych w środowisku online” (Enhancing digital & psychological resilience through peer networking in the online environment in times of crises – DigiPsyRes).
W najbliższych dniach, tj. od 15 do 17 maja 2023 r. na naszym Uniwersytecie będziemy gościć Liderów projektu DigiPsyRes (the University of Kragujevac, Serbia) oraz Partnerów z Włoch (the University of Fogia). Przygotowaliśmy intensywne trzydniowe spotkanie, które odbędzie się na Staffa 1 w nowym budynku Centrum Pomocy Psychologicznej.

W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia odbędą się warsztaty ze studentami, podczas których sprawdzimy czy Guide/Przewodnik się sprawdza, wypróbujemy nową aplikację. Zaplanowaliśmy interesujące debaty, spotkania ekspertów. Obok intensywnej pracy naukowej, postaramy się przeżyć z naszymi Gośćmi ciekawe momenty, w trakcie których odkryjemy na nowo piękno miasta Bydgoszczy i gościnność jego mieszkańców.

 

Już wkrótce relacja z naszego spotkania!

* Koordynatorem projektu ze strony UKW jest Pani dr hab. Aleksandra Błachnio, prof. uczelni z Wydziału Psychologii.

Więcej szczegółów na tema projektu znajduje się na stronie digipsyres.kg.ac.rs